Натуральний мед
з власної пасіки
Мед один з небагатьох продуктів, до виробництва якого людина не має відношення, що дозволяє йому бути на 100% натуральним. У його складі відсутні ГМО і Єшки. Це дар природи, звідси і ціна, все якісне дорожче, але воно того варте.

Виробляючи нектар, бджоли не переслідують комерційні цілі, вони не будуть хитрувати заради вигоди. Роль людини тут проста - організувати їм робоче місце і зібрати «урожай».

Але ось сама людина, часто переслідує комерційні цілі. Для отримання більшого прибутку продукт може бути зіпсований, додаванням різного роду домішок.
Де знайти дійсно якісний продукт? Є кілька способів
Способ№1.Магазини З полиць магазинів реалізуються якісні продукти. Все в наявності і сертифікати якості і декларації, вірити чи ні етикетці, вибір за вами. Але магазини беруть з вас гроші не тільки за мед, ще за транспортування, упаковку, доставку і місце на полиці.

Способ№2. Знайомі.
Якщо у вас є знайомі пасічники, вам крупно повезло. Вас вони обманювати точно не стануть і в якості їхнього продукту сумніватися не варто.

Способ№3. Великі бджолині господарства.
До їх числа відносимось і ми, збираючи кожен сезон 7-15 тн меду. Розводити таку кількість продукту, не має сенсу, його і так багато. Зазвичай велика частина йде оптом, саме її, ви і купуєте в магазині, по трохи завищеній ціні.

Деяку частину збору залишаємо собі, нашим постійним клієнтам і вам. Обзаведіться знайомим пасічником, купуйте якісний мед, в цьому сезоні ми залишили трохи і для вас.

Мед – унікальний
  • Легко зберігається і не псується.
  • 100% натуральний
  • Застосовується в кулінарії, косметології, в лікувальних цілях

Знак якості - лайфхак
Окрім припасів меду, маємо для вас кілька корисних порад. Скористайтеся ними, і визначайте якість самостійно. Якраз потренуєтеся на нашому продукті
  • Вага - повна 1л банку меду, повинна важити 1.4-1.5кг, без урахування тари (вага нетто)
  • Будь-мед без сторонніх домішок кристалізується, за період від тижня до півроку
  • Чайну ложку меду покладіть на тарілку, додайте трохи води, легко збовтайте кілька разів, до появи візерунка на продукті. Якщо візерунок у вигляді бджолиних сот, значить продукт натуральний.